Dziś mamy:  19 / 05 / 2024 Uczyć się i nie myśleć, to strata czasu. Myśleć i nie uczyć się, to niebezpieczeństwo /Konfucjusz/
Prymusi Siedemnastki

Pożegnanie tegorocznych Abiturientów LO nr XVII

Po trzech latach wytężonej pracy nadszedł czas, by Abiturienci LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.  Najwyższą średnią ocen na świadectwie (z trzech lat nauki) uzyskała uczennica klasy 3A  Alicja Nakoneczna, która otrzymała statuetkę i dyplom PRIMUS INTER PARES 2020. Najlepszą frekwencję uzyskał Patryk Gazdecki z klasy 3C.
W tym roku niestety obyło się  bez uroczystego pożegnania, spektaklu klas młodszych, uścisków i łez wzruszenia. Ze względu na zagrożenie epidemiczne uczniowie będą odbierali świadectwa z podziałem na klasy w poszczególne dni, zaczynając od poniedziałku 11. 05 br. z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Niemniej jednak wirtualnie pragniemy podziękować za wspólnie spędzony czas i życzyć wszystkiego najlepszego na dalszą drogę! Samorząd Uczniowski życzy Wam wytrwałości w podążaniu za marzeniami i-mimo utrudnień-dobrze zdanej matury. Filmik przygotowany przez Samorząd Uczniowski oraz klasę 2E, która zgodnie z tradycją żegna klasy trzecie tutaj>>.
Gratulujemy Absolwentom i życzymy wielu sukcesów! Do zobaczenia w przyszłości w gościnnych progach LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu!